współpraca

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, napisz, co proponujesz, podeślij swoje portfolio, a ja skontaktuję się z Tobą najszybciej, jak to możliwe. Interesują mnie zarówno zlecenia komercyjne, jak i TFP. Szanujmy siebie i swój czas!

“Przyszła, zrobiła rozpierdol i poszła. Zdjęcia niech mówią same za siebie.”

Aleksander Ikaniewicz

Nie sposób jej nie kochać! 🙂 Fenomenalna, wyjątkowa, cudowna i przeurocza. Modelka, wizażystka i stylistka w jednym. Robienie zdjęć Michalinie to ogromna przyjemność. I uwaga - to uzależnia!”

Lovero

“W pełni zaangażowana w projekt z głowa pomysłów, wypracowany kompromis w wizji sesji satysfakcjonuje obie strony co jest bardzo cenne. Polecam bardzo! Nawet 10 stopni mrozu nie przeszkodziło w realizacji sesji :)!!!”

Karolina Orzechowska

Fajnie się współpracuje z Michellecter , nawet w trudniejszych okolicznościach widać pełne zaangażowanie, co świadczy o wysokim poziomie .Miła atmosfera i pełna komunikatywność. To co mogłem zauważyć to bdb znajomość ciała i szybka umiejętność adaptacji i praca z różnymi emocjami. Duża dojrzałość i brak odczuwania spiny w trakcie sesji. Bdb klimat i atmosfera na duży plus.”

Michał Mozolewski

“Praca z Michaliną to za każdym razem przygoda- bardzo dynamiczna modelka o ogromnej świadomości własnego ciała, otwarta na wszelkie pomysły, doskonale potrafi wcielić się rolę i zawsze daje bardzo dużo od siebie. Jedno jest pewne- nigdy nie będzie z nią nudy!”

Paulina Szmidtka

“Jeżeli szukacie kogoś z kim chcecie zrobić miliony świetnych klatek w krótkim czasie to Nina jest świetną opcją do współpracy ! Zawsze dużo pomysłów , świetna atmosfera przy pracy. Co tu dużo mówić focić z tą Panią!”

Krzysztof Kowalski

“No co mogę powiedzieć o mojej Michelle 🙂 Jest po prostu profesjonalistką w 100%. Artystka z krwi i kości! Jak już raz stanęła przed moim obiektywem, to zmieniła moje przedstawienie o modelkach na zawsze! Jest niesamowicie zdolna i piękna. Czekam na każdą sesje z nią jak na wielkie święto, bo wiem że będą zajebiste foty! Modelka, aktorka, wizażystka, stylistka. Ideał!”

Ksenia Shaushyshvili